spis treści serwisu strona startowa Kontakt

dermatolog.euumawianie wizyt

Profesor dr hab. med. Radosław Śpiewak
specjalista dermatolog i wenerolog
specjalista alergolog

Ambulatorium: 30-433 Kraków, ul. Kustronia 2

Szczegółowe informacje na temat wizyt oraz porad zdalnych, a także dostępnych terminów można uzyskać pod nr tel. 665 53 44 00, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00. Uwaga: W niektóre poniedziałki po godzinie 15:00 nie jesteśmy w stanie odbierać telefonów, gdyż cały zespół uczestniczy w zakładaniu testów płatkowych. W takiej sytuacji prosimy zadzwonić następnego dnia.

Konsultacje profesora Śpiewaka są możliwe wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty. Porady lekarskie i badania diagnostyczne w naszym ambulatorium są płatne.

Informacje na temat dojazdu

WAŻNE: Nowa organizacja pracy podczas epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19)

Kwestionariusz do wypełnienia przed wizytą w okresie epidemii

Konsultacje prof. Radosława Śpiewaka oraz testy diagnostyczne wymagają wcześniejszego umówienia. Porady lekarskie i testy diagnostyczne w naszym ambulatorium wykonywane są odpłatnie.

Prof. Radosław Śpiewak, specjalista dermatolog i wenerolog, specjalista alergolog, przyjmuje wyłącznie umówionych pacjentów.

Specjalistyczne konsultacje dermatologiczne, alergologiczne i wenerologiczne

Pierwsza wizyta u prof. Radosława Śpiewaka trwa godzinę i obejmuje zebranie szczegółowego wywiadu oraz dokładne badanie lekarskie (czas trwania to ok. 60 min). Ewentualne kolejne wizyty trwają po ok. 45 min. Po upływie roku od ostatniej wizyty lub w przypadku, gdy pacjent zgłasza się z nowym problemem, wizyta jest traktowana jak pierwsza i trwa godzinę.

Testy płatkowe

Testy płatkowe (popularna, błędna nazwa to "testy naskórkowe") trwają z reguły 7 dni i zawsze rozpoczynają się w poniedziałek. Kolejne odczyty następują w środę, piątek (w szczególnych sytuacjach czwartek) oraz kolejny poniedziałek. Testy wykonywane są w godzinach popołudniowych (15:00-19:00). Czas zakładania, zdejmowania i odczytu testów w kolejne dni wynosi ok. 30-90 min w zależności od zakresu testów. Uwaga: testy diagnostyczne nie zastępują porad lekarskich (m.in. nie wystawiamy recept "przy okazji" testów). W drugi poniedziałek ma miejsce ostateczny odczyt z wypisaniem wyniku oraz wyjaśnienie, co oznaczają wyniki testów (półgodzinna konsultacja).

Akceptujemy karty płatnicze:
visa Eurocard/Mastercard American Express Diners Club JCB

Śledź nas na Facebooku:

facebook

Jak do nas dojechać:

dojazd

dermatolog.euumawianie wizyt

Uwaga! Ten serwis nie zastępuje porady lekarskiej, korzystasz z niego wyłącznie na własną odpowiedzialność. Autor dołożył wszelkich starań, aby informacje zawarte na tej stronie były rzetelne i aktualne, jednak wyklucza odpowiedzialność za ewentualne szkody wynikające z ewentualnych błędów. Każda istotna informacja powinna być weryfikowana w innych niezależnych źródłach fachowych.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Autor niniejszego dzieła udziela osobom fizycznym zgody na nieodpłatne korzystanie z niego wyłącznie w celach niekomercyjnych. Wszelkie inne zastosowania wymagają pisemnej zgody autora. Kopiowanie zabronione!
© Radosław Śpiewak All rights reserved. Document created: 23 March 2006, updated: 14 April 2020.